Mějte kontakty pod kontrolou

Základem každého úspěšné práce je mít kvalitní kontakty. Nejen kontakty na zákazníky, ale také kontakty na dodavatele a partnery. Umožňujeme každému kontaktu přiřadit neomezené množství štítků např. "dodoavatel" nebo "poslat PF mailem".

Osoby si můžete přiřadit k firmám, tak že si poznačíte jakou pozici od kdy a do kdy zastávají. U firem si pak můžete evidovat i pobočky či různá prodejní místa.

Zústaňte v obraze

Tak jako v životě souvisí všechno se vším, tak i v naší aplikaci uvidíte vzájemné souvislosti. Takže například u kontaktů se vám objeví úkoly, které se jich týkají, schůzky, které jste s nimi měli, telefonáty, které mezi vámi proběhly, související poznámky a soubory atd. A celé to funguje i opačným směrem, takže například u poznámky rovnou uvidíte kontakt, kterého se týká, u schůzky seznam lidí či poznámek atd.

Aby systém byl ještě přehlednější, můžete si u libovlného údaje (člověk, firma, úkol, poznámka,...) vytvořit neomezené množství štítků. Například pokud si vytváříte úkol, že musíte někomu poslat nabídku na výlet na Měsíc, tak si hned k úkolu můžete přidat štítek "poptávka". Když si pak necháte vyjet všechny úkoly se štítkem "poptávka" můžete jednoduše vidět poptávky, které na vás čekají, či dokonce i poptávky vašich kolegů.

Naše aplikace poskytuje také rozsáhlý způsob upozorňování. Základní funkce je, že dostanete upozornění, pokud některý jiný uživatel upravil váš záznam. Tato funkce se hodí například pokud kolegovi zadáte v systému nějaký úkol a on změní jeho stav třeba na dokončený. Možností použití notifikací je ale mnohem více. Například si můžete nastavit, že by vás měl systém informovat, pokud s nějakým zákazníkem po určitou dobu neproběhne žádný kontakt (telefonát, schůzka, objednávka).

Spolupracujte

Velkou výhodu našeho systému poznáte pokud budete potřebovat informace sdílet v menším či větším kolektivu.

Pokud některý kolega onemocní či opustní vaši firmu, snadno zjistíte, jaké úkoly měl rozdělané, co řešil a na čem se dohodl, neztratí se vám žádný kontakt.

Můžete také aplikaci používat ke sdílení úkolů či kalendářů. Například si můžete vytvořit speciální kalendář, do kterého si budete psát své dovolené a budete tak mít rychlý přehled.

Buďte v bezpečí

Bezpečnost je u nás na prvním místě. Proto jsou v systému zavedeny různé bezpečnostní prvky. Samozřejmostí jsou přístupová práva k jednotlivým záznamům. Tím můžete zabezpečit, co kdo uvidí. Co bude veřejné a co zůstane úplně privátní. Můžete také nastavovat, že někdo může záznam pouze prohlížet, upravovat nebo dokonce smazat.

Smazání záznamů není definitivní. Vlastník záznamu nebo firemní administrátor mají možnost záznam obnovit. Až teprve po skartaci administrátorem jsou záznamy definitivně odstraněny

Pravidelné zálohy jsou pro nás samozřejmostí, takže ani technická závada by vás neměla připravit o data.